Sistem Ortak Sağlık ve Güvenlik Birimi Danışmanlık ve Mühendislik Hizmetleri Ltd.Şti. 2014 yılında T.C.Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığından yetki belgesi alarak Denizli'de kuruldu. Kurucu ortak Gürdal ÖZLER, henüz ülkemizde iş sağlığı ve güvenliği kavramının tam oluşmadığı dönemlerden itibaren, çalışanların sağlıklı ve güvenli ortamlarda çalışmalarını sağlamak üzere 17 yıllık ağır sanayi ( Denizli Çimento ) ve Sistem Akademi İş Sağlığı ve Güvenliği Eğitim Kurumu bilgi birikimi ve deneyimlerini, iş sağlığı ve güvenliğini hayat tarzı olarak benimsemiş deneyimli uzman, hekim ve diğer sağlık personeli kadrosuyla birlikte işveren ve çalışanların hizmetine sunmuştur.

Hedefimiz, iş kazalarının ve meslek hastalıklarının yaşanmadığı bir Türkiye'de, hizmet verdiğimiz işyerlerine insan odaklı, yasal düzenlemelere uygun, nitelikli ve uygulanabilir yöntemler önermek ve alışkanlıkları değiştirerek kalıcı çözümleri birlikte oluşturmaktır.

Profesyonel ve güler yüzlü kadromuzla, iş sağlığı ve güvenliği alanında fark yaratan, sektöründe lider firmalardan biri olarak hizmetinizdeyiz.

ÇÖZÜM ORTAKLARIMIZ